Pengarah

PENGARAH INSTITUT AMINUDDIN BAKI

 

KOSONG

 

MANTAN PENGARAH INSTITUT AMINUDDIN BAKI 

Y.Brs Dr. Haji Zainal Aalam bin Hassan (11.04.2016 - 18.10.2017)

YBrs. Puan Hajah Serina binti Sauni (10.04.2015 - 07.03.2016)

YBhg. Dato' Hj. Khairil bin Hj. Awang (Mulai 11.7.2012 - 05.01.2015)

YBhg. Dato' Dr. Amin bin Senin (07.02.2011 - 12.03.2012)

YBhg. Dato' Abd Ghafar bin Mahmud (01.10.2009 - 07.11.2010)

YBrs. Dr. Khair bin Mohamad Yusof (16.06.2006 – 30.09.2009)

YBrs. Dr. Zulwali Kifli bin Merawi (01.05.2005 – 14.05.2006)

YBrs. Dr. Ishak bin Sin (16.10.2003 – 31.12.2004)

YBhg. Dato’ Dr. Wan Chik Rahmah binti Wan Din (01.09.2000 – 10.05.2003)

YBrs. Dr. Hj. Ab. Rahim bin Selamat (01.09.1999 – 05.08.2000)

YBhg. Dato' Dr. Ibrahim  bin Ahmad Bajunid (01.12.1992 – 28.07.1999)

YBrs. Dr. Hussein bin Hj. Ahmad (16.11.1988 – 30.11.1992)

YBrs. Dr. Hj. Mohd. Yaacob bin Hj. Mat Nong (01.05.1987 – 08.02.1988)

YBrs. Dr. Chew Tow Yow (02.04.1979 – 01.02.1986)